GRADSKA SMOTRA LiDraNo 2013.

Autor: Administrator , 1. 2. 2013.

U četvrtak 31. siječnja 2013. godine u našoj školi održana je

GRADSKA SMOTRA LiDraNo 2013.g.

Oko 13h nakon što su se svi sudionici, mentori , ravnatelji i povjerenstvo okupili  sve nazočne pozdravila je ravnateljica Marina Demetrović i naš voditelj programa učenik 7. r. Mateo Prečanica.

Prosudbeno  povjerenstvo Smotre predstavljali su : Božica Vujić- predsjednica, Marinela Horvat –član, Valentina Gajšek- član, te Blaž Tominović – član.

Izvedeno je 11 točaka dramsko- scenskog izraza. Vidjeli smo učenike koji su izvodili monologe, kazivali poeziju, te se okušali u monodrami i skupnom scenskom izrazu.

Prosudbeno  povjerenstvo je nakon dugog zasjedanja i  diskutiranja odlučilo da su u dramsko- scenskom izrazu za nijansu bili bolji sljedeći učenici te se plasirali na ŽUPANIJSKU SMOTRU LiDraNo 2013. :

Osnovna škola

Stefan Prečanica - učenik 3.r. OŠ Jabukovac  s monologom 'Ljubavna priča', autorice Sanje Pilić,  pod vodstvom mentora Damira Milekovića.

Stefan Šušnjar-  učenik 6.r. OŠ Jabukovac s monodramom 'Mene nitko ne voli', autora Zlatka Krilića, pod vodstvom mentorice Mire Mlinarić.

Natalija Vrbanac- učenica 7.r. OŠ I.G.K. Gora  s kazivanjem poezije 'Pozdrav šumi', autora D. Tadijanovića,  pod vodstvom mentorice Ivane Pejaković.

Srednja škola

Lucija Golub- 4.r. SŠ Petrinja kazivanje poezije 'Kad zaboraviš nedjelju', autorice G. Brook, pod vodstvom mentorice Gordane Šelendić.

Na školu je pristiglo i 13 literarnih radova i 1 novinarski rad učenika osnovnih škola; 1 literarni rad i 1 novinarski rad učenice srednje škole.

Prosudbeno povjerenstvo procijenilo je da na županijsku smotru idu sljedeći radovi.

Osnovna škola

Lana Sučec-  Vatra za večer, 8.r. I.OŠ Petrinja, mentorica Marija Mikulić.

Ivana Dunđer- Voljeli su se,7.r. OŠ Dragutina Tadijanovića- Petrinja, mentorica Kata Ljubešić.

Marta Rajn- U svakom stupu dalekovoda vidjela sam Eiffelov toranj, 6.r. OŠ Mate Lovraka, Petrinja, mentorica Ankica Krnjajić Magdić.

Srednja škola

Stela Krotin- Ljubičasti detonator, 3.r. SŠ Petrinja, mentorica Gordana Šelendić.

Stela Krotin- Thinspriration- kad pobijede kompleksi, 3.r. SŠ Petrinja, mentor Goran Marjanović.

Hvala svim sudionicima i mentorima na sudjelovanju na

Gradskoj smotri LiDraNa 2013. u Jabukovcu!!!

Sretno svima koji ste se plasirali na Županijski smotru!!!

GRADSKA SMOTRA LiDraNo 2013.

Autor: Administrator , 1. 2. 2013.

U četvrtak 31. siječnja 2013. godine u našoj školi održana je

GRADSKA SMOTRA LiDraNo 2013.g.

Osnovna škola

Lana Sučec-  Vatra za večer, 8.r. I.OŠ Petrinja, mentorica Marija Mikulić.

Hvala svim sudionicima i mentorima na sudjelovanju na

Gradskoj smotri LiDraNa 2013. u Jabukovcu!!!

Sretno svima koji ste se plasirali na Županijski smotru!!!

« Travanj 2024 »